İstanbul Lojistik Firmaları

Özdemir Nakliyat olarak, şirket merkezi İstanbul olarak yılların tecrübesi ile şehirlerarası ve uluslararası evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz.

Komple ve parsiyel eşya taşıma konusunda geçtiğimiz her gün sektörde büyüyen bir şirket konumundayız. Geçtiğimiz pandemi sürecinde gittikçe büyüyen taşımacılık sektöründe işini sertifikalı ve profesyonel olarak yapan sayılı şirket bulunuyor. Özdemir Nakliyat olarak girdiğimiz sektörde 1990 yılından bu yana evden eve taşımacılık hizmeti veriyoruz. 32 yıldır bulunduğumuz bu sektörde müşteri memnuniyetini önemseyerek sektördeki yerimizi korumaya devam ediyoruz.

İstanbul Lojistik Firmaları

Uluslararası taşımacılık konusunda İstanbul'da bulunan bir firma arıyorsanız, yılların vermiş olduğu tecrübeyi gözeterek firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Gelişen teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanarak sizlere sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda denizaşırı ülkelere yapmak istediğiniz eşya taşıma hizmetlerinde sizlere aracılık ediyoruz. Bunun dışında Avrupa ülkelerine evden eve nakliyat hizmeti de sunuyoruz.

İstanbul Lojistik Fiyatları

 Lojistik fiyatları birçok unsura göre değişiklik gösterdiğinden dolayı sabi değilir. Lojistik konusunda hangi alanda hizmet almak istediğinize, hangi ülkeye taşıma yapılmasını istediğinize ve kişisel olarak lojistik isteğinize göre farklılıklar göstermektedir. En doğru fiyat bilgisini almak için bizleri arayıp müşteri temsilcimizle görüşebilir veya sitemizin anasayfasında bulunan 'Sizi Arayalım' formunu doldurarak müşteri temsilcilerimizin sizleri aramasını bekleyebilirsiniz.

Lojistiğin herhangi bir alanında hizmet almak istiyorsanız bize 444 6 534 nolu telefon numarasından veya iletisim@ozdemirnakliyat.com.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

PAYLAŞ :

0 Yorumlar

Yorum Yap