Türkiye'den Almanya'ya Eşya Taşıma

Türkiye'den Almanya'ya taşınmak istiyor ve bir nakliyat firması arıyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli nokta uluslararası nakliyat şirketinin uygun araç ve teçhizatlara sahip olması gerekiyor. Almanya'ya taşınma konusunda, taşınma işleminden önce gerekli izinlerin alınması, sınır kapılarında gereksiz yere vakit kaybının önleyecektir. Özdemir Uluslararası Nakliyat olarak resmi prosedürler konusunda siz değerli müşterilerimizi yönlendiriyor ve bu sayede işlerinizi kolaylaştırıyoruz. Gidilen mesafe uzak olduğu için eşyaların uygun şekilde paketleme ve ambalajlanması gerekiyor.

Paketleme ve Ambalajlama konusunda profesyonel ekibimiz ve kullandığımız birinci sınıf ambalaj malzemeleri ile mobilyalarınızdan küçük ev aletlerine, mutfak eşyalarınızdan elektronik eşyalarınıza kadar olan tüm eşyalarınız özenle paketlenir ve aracın içerisine sıkışık olmadan yerleştirilir. Çünkü eşyalarınızın sıkışık bir biçimde araca yüklenmesi yol boyunca kırılmasına olanak sağlar. Alanında uzmanlaşmış uzun yol şoförlerimizi de uluslararası eşya taşıma konusunda yetki belgeleri olan kişilerden seçiyoruz. 

Almanya Uluslararası Nakliyat Hizmet Bölgelerimiz – International Movers Germany

Almanya'da hizmet verdiğimiz bölgeler Berlin, Hambur, Münih, Köln, Frankfurt, Stuttgart, Dortmunt, Essen, Düsseldorf, Bremen, Hannover, Leipzig, Duisburg, Nürnberg, Dresden, Bochum, Wuppertal, Bielefeld, Bonn, Mannheim, Karlsruhe, Wiesbaden, MünsterGelsenkirchen, Augsburg, Mönchengladbach, Aachen, Chemnitz, Brauschweig, Krefeld, Halle, Kiel, Magdeburg, Oberhausen, Freiburg, Lübeck, Erfurt, Rostock, Hagen, Kassel, Mainz, Hamm, Saarbrücken, Herne, Mülheim, Osnabrück, Solingen, Ludwigshafen, Leverkusen, Oldenburg, Neuss, Potsdam, Paderborn, Heidelberg, Darmstadt, Würzburg, Regensburg, Göttingen, Recklinghausen, Heilbronn, Ingolstadt, Wolfsburg, Ulm, Offenbach, Bottrop, Pforzheim, Bremerhaven, Remscheid, Fürth, Reutlingen, Salzgitter, Moers, Koblenz, Siegen, Bergisch Gladbach, Cottbus, Gera, Trier, Erlangen, Hildesheim, Jena ve Witten'dir.

Türkiye Almanya Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Uluslararası taşıma işlerinde çalışacağınız firmanın kurumsal bir firma olması önem arz etmektedir. Özdemir Nakliyat olarak 1990 yılından bu yana hizmet verdiğimiz bu sektörde müşteri ilişkilerine verdiğimiz önem, güler yüzlü hizmet ve profesyonel ekibimiz ile sektörün köklü şirketlerinden birisi olduk. Firmamızı arayarak veya sitemiz üzerinde bulunan 'Biz Sizi Arayalım' formunu doldurarak müşteri temsilcimiz ile görüşüp en uygun çözümleri ve en uygun fiyat teklifimizi alabilirsiniz.

Türkiye Almanya Mobilya Taşıma

Türkiye Almanya mobilya taşıma hizmeti sunan Özdemir Uluslararası Nakliyat şirketimiz alanında uzman personelleri ile tek parça taşınamayacak mobilyalarınızın sökülüp taşınacağınız adreste de sorunsuz bir şekilde montajını yapıp işi o şekilde teslim etmektedirler. 

Türkiye'den Almanya'ya Ev Eşyası Taşıma

Türkiye'den Almanya'ya ev taşımak istiyorsanız firmamız bu konuda sizlere sonuna kadar yardımcı olacaktır. Türkiye'den almış olduğunuz ev eşyalarınızın yurt dışına taşınması konusunda profesyonel ekibimiz ile sizlerin yanınızdayız. Taşınma sürecinin en önemli adımlarından birisi olan gümrük işlemleriniz de dahil olmak üzere firmamız Almanya'ya evden eve taşınma konusunda anahtar teslim iş yapmaktadır.

Türkiye Almanya Evden Eve Fiyatları Ne Kadardır?

Türkiye'den Almanya'ya götüreceğiniz eşyaların çıkış noktasından gideceği merkezlere göre fiyatı hesaplanmaktadır. Ücretlendirmeler değişken olmakla beraber fiyatlandırmayı etkileyen faktörler eşyaların alındığı konumu, teslim edileceği yeri, eşyaların hacmi ve taşınma zamanına göre değişebilir. Kesin bir fiyatı öğrenmek istiyorsanız 444 6 534 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşarak ücretsiz ekspertsiz talebinde bulunabilirsiniz.

Eşyalarınızın kaplaığı alan hesabı ve gideceği mesafeye göre fiyatlar değişiklik gösterebilir. 1+1 Ev taşıma ücreti ile 3+1 ev eşyası taşıma ücretleri farklılık gösterecektir. Ofis taşıma ücretleri için ise ofisinizde eşyaların ekspertiz tarafından fiyatlandırması yapılmalıdır. 

Türkiye'den Almanya'ya Ev Eşyası Taşımak

Alanında uzman ekibimiz ve Avrupa standartlarındaki araçlarımız ile yazılı olarak bir sözleşme imzalıyoruz. Bu sözleşme ile siz değerli müşterilerimizin eşyalarızın başına yol boyunca herhangi bir olay gelmesi durumunda veya gümrükte çıkabilecek sorunlar neticesinde mağduriyet yaşanmaması için garanti kapsamına alıyoruz.

Türkiye'den Almanya'ya kaç kilometre mesafe var sorusuna cevap bulmak istiyorsak çıkış yapılacak şehir ve gidilecek şehire göre farklılıklar görünebilir. Fakat ortalama mesafe olarak 3000 km ve üzeri denilebilir. 

Taşınma işlemleri yaklaşık olarak 10 ile 15 gün arasında sürebilir. Fakat gümrükten geçiş sırasında resmi işlemlere göre bu süre birkaç gün erkene alınabilir veya birkaç gün gecikebilir. Tüm evrak işlemlerinizi, izin ve gümrükleme işlemlerinizi şirketimiz yapmaktadır.

Türkiye'den Almanya'ya eşya göndermek istiyorsanız tüm nakliye işlemlerinizi Özdemir Uluslararası Nakliyat şirketi olarak bizler yapmaktayız. Tüm işlerimizde sigortalı nakliye hizmeti sunuyoruz. Bizlerle gönderecek olduğunuz tüm eşyalarınız sigorta kapsamına alınarak taşınmaktadır.

Götürmek istediğiniz tüm eşyalarınızı tek tek ve özenle paketleme ve ambalajlama hizmetini sağlıyoruz. Yeni geçtiğimiz covid sürecinden sonra paketleme malzemelerimizi ve paketlediğimiz eşyalarınıza dezenfekte işlemi uyguladıktan sonra uygun paketleme malzemelerine yerleştirip ardından aracımıza yüklüyoruz.

PAYLAŞ :

0 Yorumlar

Yorum Yap