Türkiye'den İtalya'ya Ev Taşıma

Yurt içinde bile taşınma konusu gündeme geldiğinde günler öncesinde stres ve endişe yaşamak mümkünken uluslararası ev taşıma konusunda bu stres ve endişe katlanarak artmaktadır. Türkiye'den İtalya'ya taşınmak gibi bir planınız mevcutsa hizmet ev eşyalarınızı taşıtmak için hizmet alacağınız firmayı dikkatle seçmek zorundasınız. Bu sektördeki tecrübeli ve deneyimli bir firma ile çalışmak bu zorlu süreçte sizleri rahatlatabilecektir.

Türkiye'den İtalya'ya Evden Eve Taşıma Profesyonel Hizmet

İtalya'ya iş veya okul sebepli giderek orada yaşamayı düşünen bir çok Türk vatandaşımız bulunmaktadır. Uygun hava şartları ve doğal ve tarihi güzellikleriyle İtalya taşınmak için ideal bir yer olarak görünüyor. Türkiye'den İtalya'ya evden eve taşıma konusunda hizmet veren firmalar vardır. Fakat  bu hizmet veren firma seçiminde kurumsal çalışma ilkelerini benimsemiş olan bir firmayı seçmeniz faydanıza olacaktır. Özdemir Uluslararası Nakliyat olarak bu hizmeti sunmak için alanında uzman personeller ile beraber çalışmaktayız. Uluslararası evden eve nakliyat konusunda en önemli noktalardan birisi resmi prosedürlerin doğru ve eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesidir. Önceden alınacak önlemler neticesinde sınır kapılarından geçişlerde zaman kaybı yaşanmasını minimuma indirmeye çalışıyoruz.

Türkiye İtalya Güvenilir Nakliyat Şirketleri

Özdemir Uluslararası Nakliyat olarak İtalya'ya evden eve nakliyat konusunda güvenilir hizmet veren şirketlerden birisiyiz. Taşınma öncesinde gerekli her türlü tedbiri alarak ve taşınma sırasında gerekli resmi prosedürleri uygulayarak İtalya'ya eşya taşımak için rahat ve hızlı bir deneyim sunuyoruz. Eşyalarınızı sigortalı bir şekilde taşıyarak eşyalarınızda oluşabilecek hasarlara karşı, eşyalarınızın güncel değerleriyle bedelini ödeyebiliyoruz. Uygun büyüklükteki Avrupa standartlarındaki araçlarımızla alanında deneyimli uzman ekip arkadaşlarımızın Uluslararası taşımacılığa uygun paketleme yöntemleriyle sağlam ve güvenli bir biçimde taşınma işlemini gerçekleştiriyoruz. Taşıma filomuzdaki araçların tüm bakımlarını eksiksiz bir şekilde evden eve taşımadan önce gerçekleştiriyoruz.

Türkiye'den İtalya'ya Sigortalı Taşıma Şirketi

Türkiye'den İtalya'ya ev taşıma şirketi olarak İtalya'ya evden eve nakliyat seferleri düzenliyoruz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ve gelişen teknolojiyi kullanarak eşyalarınızın taşınma sırasında hasar görmemesini sağlamak için çabalıyoruz. Türkiye italya evden eve firması olarak parsiyel taşıma işleri veya komple uluslararası evden eve taşımacılık konusunda taşıma işlerinizi sigortalı olarak yapmaktayız.  

Türkiye İtalya Evden Eve Nakliyat Firması

İtalya uluslararası evden eve nakliyat firması olan Özdemir Uluslararası Nakliyat, eşyalarınızın taşınması konusunda Avrupa standartlarındaki araçlarını kullanıyor. Sunduğumuz hizmetlerde eşyalarınızın adresten alınıp taşınacağınız adrese varana kadar yol boyunca gümrük işlemleri de dahil olmak üzere her şey dahildir. Bu sayede hiçbir şekilde stres altına girmeden taşınma işleminizi tamamlamış olabileceksiniz.

Türkiye İtalya Hizmet Bölgeleri

Özdemir Uluslararası Nakliyat olarak İtalya'da birçok bölgeye hizmet vermekteyiz. Bunlar Roma, Milano, Napoli, Torino, Palermo, Genova, Bologna, Floransa, Bari, Katanya, Venedik, Verona, Messina, Padova, Trieste, Taranto, Brescia, Prato, Reggio Calabria, Parma, Modena, Reggio Nell'Emilia, Perugia, Livorno, Ravenna, Cagliari, Foggia, Rimini, Salerno, Ferrara, Sassari, Siraküza, Pescara, Monza, Latina, Bergamo, Forli, Trendyo Vicenza, Terni, Novara, Bolzano, Piacenza, Ancona gibi şehirleridir. 

Türkiye'den İtalya'ya Taşınmak

Türkiye'den İtalya'ya taşınmak için birden fazla nedeniniz olabilir. İtalyaya çeyiz eşyası göndermek bunlardan birisidir. Evlendiniz ve Türkiye'den İtalya'ya taşınmaya karar verdiyseniz eşyalarınızı taşımak isteyebileceksiniz. Bunun dışında iş veya okul gibi sebeplerle eşya taşımak zorunda kalabilirsiniz. Bir iş kurmak istiyorsunuz ve parsiyel eşya taşımak istiyorsanız Özdemir Uluslararası Nakliyat olarak bu tüm eşyalarınızın taşınmasını deneyimli ekiplerimiz ile birlikte gerçekleştiriyoruz. 

Türkiye'den İtalya'ya Taşınabilecek Eşyalar

İtalyaya taşınmak eğer alanında uzman kişiler tarafından gerçekleşiyorsa çok kolay bir süreçtir. Bunun için 444 6 534 numaralı hattımızdan bize ulaşabilir veya sitemizde bulunan 'Biz Sizi Arayalım' formunu doldurarak bizden bir fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Aradığınızda sizden ön bilgiler alındıktan sonra ücretsiz ekspertizimiz adresine gelerek yurt dışına çıkarmak istediğiniz eşyalarınızın listesini çıkarır. Uluslararası taşımacılık yapmak istediğiniz eşyalarınız evinizin bir bölümü veya sadece birkaç eşyanız da olabilir. Genellikle taşıma işlemlerini yaptığımız eşyaların listesini şu şekilde söyleyebiliriz;

  • 1+1 Ev Eşyası Taşıma
  • 2+1 Ev Eşyası Taşıma
  • 3+1 Ev Eşyası Taşıma
  • 4+1 Ev Eşyası Taşıma
  • Villa Taşıma
  • Özel Eşya Taşıma
  • Yazlık Ev Taşıma
  • Beyaz eşya taşıma
  • Mobilya taşıma
 
 

Türkiye İtalya Ev Taşıma Fiyatları

Türkiye'den İtalyaya Taşınmak için bizlerek ulaştıktan sonra taşınacak olan eşyaları görmemiz ve sizin için en uygun aracın seçilip bir taşınma planı dahilinde çalışılması gerekir. Uluslararası evden eve nakliyat fiyatları olarak oldukça uygun fiyatlarla çalışıyoruz. Fakat Yurtdışı Eşya Taşıma Fiyatları, taşımak isteyeceğiniz eşyalara ve süreye göre farklılıklar gösterebilir. Türkiye'den hangi şehirden çıkacağınız veya İtalya'ya nereye gideceğiniz de net fiyatı etkileyecek faktörlerdendir. Ortalama olarak 2500 Km civarı olan mesafede taşınma işlemleri gümrük işlemleri de dahil olmak üzere yaklaşık olarak 5-7 gün arasında sürebilmektedir.

 

PAYLAŞ :

0 Yorumlar

Yorum Yap