Uluslararası Eşya Depolama

Uluslararası eşya depolarını, evlerinizde veya ofislerinizde fazla olan eşyalarınızı güvenle muhafaza ettiğiniz yer olarak değerlendirebilirsiniz. Bu eşya depolarında gümrüklü eşyalarınız belirlediğiniz süre boyunca güvenli bir şekilde muhafaza edilir.

Eşya Depoları Ne İşe Yarar?

 Eşya depolarının en önemli avantajı eşyalarınızın güvenli bir şekilde depolanmasıdır.
  • Aklınız eşyalarınızda kalmaz ve ilk günkü gibi korunmaya devam edecektir.
  • Eşyalarınızın depolarda bulunması güvenli bir şekilde saklanmasını sağlar.
  • Dilediğiniz zaman eşyalarınızın adresinize teslim edilmesini isteyebilirsiniz. 

Eşya Depolama Sistemi Nedir?

 Eşya depoları, eşyalarınızın evinizden alınıp hiçbir aksaklık olmadan ve hiçbir bozulma, deforme olma gibi bir durum olmadan yurt dışına çıkacak süre boyunca veya yurt dışından Türkiye'ye geleceği süre boyunca depolanıp muhafaza edildiği yerlerdir. Bu depolarda dilediğiniz kadar eşyayı bulundurabilirsiniz. Bu sistem eşya saklama ve koruma sistemi olarak da isimlendirilebilir. Bu depolarda eşyalarınız özel tasarlanmış odalarda bulundurulmaktadır.
 

Depo Kiralamak İçin Ne Yapmamız Gerekir?

 Uluslararası eşya deposu kiralamak için internet sitemizdeki 'Biz Sizi Arayalım' formunu doldurabilir veya iletişim sayfalarındaki numaralarımızı arayarak eşyalarınızın bilgisini verebilirsiniz. Eşyalarınızın durumlarına ve ayrıntılarına göre ambalajlama işlemi yapılır. Profesyonel ekibimiz tarafından özenli bir şekilde ambalajlanmış olan eşyalarınız depolara iletilir. Uluslararası evden eve taşıma gümrük işlemleri yapılana kadar veya siz istediğiniz kadar depolarımız size kiralanır.
 

Eşya Depolarının Avantajları Nelerdir?

 Eşyalarınızın sorunsuz ve güvenli bir şekilde muhafaza edilmesini sağlayan eşya depoları son derece ekonomiktir. Gümrüklü eşya depoları 7 Gün 24 Saat boyunca güvenlik kameralarıyla izlenir ve özel güvenlik tarafından korunur. Depolarımızda muhafaza edilen eşyaların tamamı sigortalıdır. Geniş ve ferah depolarımız ile eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden muhafaza edilmesini sağlar. 

PAYLAŞ :

0 Yorumlar

Yorum Yap