blog

Asansör kiralama hizmetlerinde yüksek kalite standartlarına uymayı temel bir amaç olarak benimsemiş şirketimiz Özdemir Uluslararası Taşımacılık, ev, ofis ve kurum taşımacılığında asansörü bulunmayan veya bina girişi kamyon girmesine uygun olmayan binalar için en güvenli şekilde taşınmanıza olanak sağlıyor. Yük asansörü bulunmayan plazalarda bina yönetimleri bina içi asansörlerin kullanımlarına müsaade etmediklerinden dolayı bazı durumlarda mecburi olarak bina dışı asansör sistemleri kullanılmak zorundadır. Şirketimizin özmalı olan asansörlerimiz oldukça yüksek taşıma kapasitelerine sahiptirler.

Asansör kiralamada taşınma işleminin yapılacağı binaların konumu en önemli noktadır. Çünkü asansör sisteminin kurulabilmesi için eşyaların taşınacağı balkon ve pencerelerin de taşınma için uygun olması gerekmektedir. Firmamız uluslar arası taşımacılık sırasında sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti de veriyor. Taşındığınız ve taşınacağınız binanın görsellerini firmamız ile paylaşmanız durumunda binanızın asansörlü evden eve taşınma için uygun olup olmadığı konusunda uzman ekiplerimiz sizleri bilgilendireceklerdir. 

Kiralık asansör ile yapılacak taşınma işlemleri sırasında eşyalarınız daha az yıpranırlar. Taşınma işlemi daha kısa süreceğinden dolayı çevreye daha az rahatsızlık verilmiş olur. Yani asansörlü taşımacılıkta işleriniz daha rahat ve kolay bir şekilde tamamlanacaktır. Özdemir Uluslararası Nakliye olarak sizlere daha iyi bir deneyim sunmak için çalışıyoruz.

PAYLAŞ :
FOTOGRAFLAR