Uluslararası Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Uluslararası evden eve nakliyat firmamız Türkiye merkezli olarak dünyanın dört bir yanına nakliye hizmeti sağlamaktadır. Sektörün önde gelen firmalarından olarak nakliye işindeki tecrübemiz sayesinde sizlere güvenilir ve hızlı bir hizmet sağlıyoruz. Taşıması yapılacak eşyalarınızın tüm güvenliğini sağladıktan sonra eşyalarınızı en hızlı şekilde nakil yapılmasını istediğiniz adrese teslim ediyoruz.
Nakliyat hizmetinde güvenilir bir firma ile çalışılması eşyalarınızın güvenliği açısından oldukça önemlidir. Bizler sizlere bu konuda sigortalı olarak bir güven veriyoruz. Eşyalarınızı sigortalı şekilde taşıyarak maddi olarak zarar uğrama riskinizin önüne geçiyoruz. Nakliyat işlemlerinin ilk adımı olarak bizlere irtibata geçmeniz gerekmektedir. İletişimin ardından evinize gelerek hangi eşyaların, nereye taşınacağı konuları konuşularak notlar alınmaktadır.
Eşyaların hassasiyet durumuna göre yapılacak olan koruma ambalajı ve alınacak olan güvenlik tedbirleri belirlenerek sizlere bilgi verilmektedir. Eşyaların taşınacağı nokta ile gidilecek olan yurt dışı hedef noktası arası hesaplanarak sizlere toplam maliyet bildirilmektedir. Anlaşmanın sağlanması durumunda eşyaları taşıyacak büyüklükte araç tahsis edilerek eşyalarınız güvenli şekilde hedef noktaya teslim edilmektedir.
Eşyaların taşınması sırasında yaşanabilecek bir kaza veya maddi kaybın önüne geçmek için eşyalarınız firmamız tarafından sigortalanmaktadır. Uluslararası evden eve nakliyat hizmetinin gerçekleştiğini gösteren belgelerin bir nüshası sizlere verilmektedir. Herhangi bir aksilikte hakkınızı arayabilmek için bu belgeleri muhafaza etmeniz önemlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teklif Alın

Bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim. Tüm soruları iş günlerinde 24 saat içinde yanıtlamaya çalışıyoruz.