Uluslararası Evden Taşıma Fiyatları

Uluslararası evden taşıma fiyatları belirlenirken bazı kriterler göz önüne alınmaktadır. Bu kriterler arasında eşyanın miktarı, eşyaların boyutu, eşyanın teslim alındığı adres ile teslim edilecek adres arasındaki mesafe tutarı fiyat belirlenmesinde etkili olmaktadır. Bunların dışında eşyaların gideceği noktaya kadar eşyaların kaç tane gümrükten geçeceği de maliyet olarak hesaplanmaktadır. Tabi taşınacak olan eşyalar zati eşyalar ise gümrük vergisinden muaf tutulmaktadır.
Uluslararası taşımacılıkta farklı nakliye yolları kullanılmaktadır. Hava, kara, deniz ve demiryolları ile nakliye işlemleri gerçekleştirilmektedir. Sizin alacağınız uluslararası evden eve nakliyat hizmeti sırasında hangi ulaşım yollarının kullanılacağı da maliyet olarak faturaya işlenmektedir. Bir de eşyaların taşınacağı zaman aralığı da fiyatlandırmada etkili bir faktördür. Tüm bu faktörler göz önüne alınarak genel fatura belirlenmektedir.
Bu fiyatlandırma aşamasında en önemli faktör tabi ki taşınacak olan eşyaların hem ebatı hem de miktarıdır. Taşınacak olan eşyaların sayısı ve ebatı arttıkça taşıma maliyeti de artacaktır. Eşyalarınız taşıma sırasında ambalajlanarak güvenli şekilde taşınmaktadır. Fakat sizler ekstra bir ambalaj ve kutulama isterseniz bu da bir maliyet olarak faturaya yansıtılmaktadır.
Biz firma olarak sizlere en uygun fiyatlarla en hızlı hizmeti sağlamak için buradayız. Sizlere özel uluslararası evden taşıma fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden hemen bizi arayın. Evlerinize gelerek sizlere en uygun maliyetleri çıkartalım ve bilginize sunalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teklif Alın

Bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim. Tüm soruları iş günlerinde 24 saat içinde yanıtlamaya çalışıyoruz.